בקניה מעל 299 ש”ח משלוח מהיר חינם

משתמשים בתוכנת AutoCAD? זה הזמן לבחור במחשב מתאים לשרטוטים!

אם אתם משתמשים באופן קבוע בתוכנת AutoCAD לשרטוטים דו ממדיים ותלת ממדיים, מומלץ שיהיה לכם מחשב לאוטוקאד המתאים לדרישות התוכנה. כפי שאתם וודאי יודעים, תוכנת אוטוקאד היא תוכנת שרטוט תלת מימדית המתקדמת ביותר הקיימת היום והיא משמשת את רוב התעשייה והעוסקים בתחום האדריכלות, ההנדסה ועיצוב מודלים. התוכנה דורשת מחשב בעל מפרט טכני גבוה בכדי לעבוד בצורה חלקה וללא תקלות. במאמר הבא נפרט על הרכיבים החשובים ביותר במחשב היכולים להשפיע על השימוש שלכם בתוכנת AutoCAD ועל הדרך המשתלמת ביותר לקנות מחשב המותאם לשימוש בתוכנה.

למה צריך מחשב לאוטוקאד והדמייה תלת מימד?

תוכנות אוטוקאד דורשת מפרט טכני גבוה בכדי לעבוד בצורה יעילה וחלקה ולכן מומלץ להחזיק מחשב לאוטוקאד והדמייה תלת מימד, המותאם לדרישות המערכת, לא חשוב באיזו גרסה של התוכנה אתם משתמשים. ישנם מספר רכיבים שיש לשים עליהם דגש בבחירת מחשב לאוטוקאד. רכיב ראשון הוא המעבד של המחשב. המעבד מבצע תיאום בין פעולות שונות במחשב וככל שהמעבד חזק ועדכני יותר, המחשב יוכל לבצע את החישובים הנדרשים לביצוע עבודות שרטוט, קלות ומורכבות. רכיב שני הוא המאיץ הגרפי האחראי על המידול בתלת ממד ועל העבודות הגרפיות המורכבות של התוכנה. רכיב נוסף הוא זכרון העבודה של המחשב, האחראי לטעינת התוכנה וביצוע חישובים בתוכנה.

בחירת מחשבים לאנשי הדמייה – נייחים או ניידים?

כאשר אתם באים לבחור מחשבים לאנשי הדמייה, כדאי שתדעו כי היום אפשר למצוא מחשבים ניידים ונייחים המספקים את אותם תנאים הנדרשים לתפעול תוכנות האוטוקאד ובעיקר בגרסאות החדשות של התוכנה. כלומר, אתם יכולים לבחור בין מחשב נייח או נייד על פי הצורך היום יומי שלכם. אם אתם עובדים במקום קבוע כל הזמן, כמו בבית או במשרד יתכן ומחשב נייח יספק לכם את הצרכים הנדרשים לעבודה. במידה ואתם צריכים לשאת את המחשב שלכם לכל מקום, מחשב נייד לאוטוקאד זה בדיוק מה שאתם צריכים.

איפה מזמינים מחשב לאוטוקאד?

אם החלטתם להזמין מחשב המותאם לתוכנת אוטוקאד, מחשב לאוטוקאד איכותי ועם מפרט טכני גבוה תוכלו למצוא כאן בחנות האון ליין שלנו באתר. אנחנו בחנות מחשבים וסלולר LABTOP מזמינים אתכם להנות ממגוון גדול של מחשבים חזקים עם מפרט טכני גבוה, לעבודות שרטוט בכל רמת מורכבות והכל במחיר משתלם במיוחד שלא תוכלו למצוא באף מקום אחר.

התחברות באמצעות SMS למשתמש קיים

שגיאה: מספר הטלפון אינו תקין (יש להקיש מספר ללא מפרידים)

שגיאה: קוד האימות אינו תקין

שגיאה: מספר הטלפון לא קיים במערכת

יצירת חשבון חדש

שם פרטי
שם משפחה
אימייל
טלפון
דילוג לתוכן