בקניה מעל 299 ש”ח משלוח מהיר חינם

אנחנו אוהבים שאלות ושמחים לתת תשובות בכל התחומים הקשורים למחשבים, תקשורת רשתות, גאדג'טים, טלפונים סלולריים וטכנולוגיה. יש לכם שאלה ולא מצאתם כאן מענה? LabTop לשירותכם!

LabTop היא חנות מחשבים הממוקמת ברחובות. הכתובת שלנו: אחד העם 15, רחובות. פרטים נוספים אפשר למצוא בעמוד יצירת קשר.

 

בהחלט! יש לנו מעבדת תיקון מחשבים עם צוות מומחים, ואנו יודעים לטפל במגוון מחשבים נייחים וניידים. אנו מספקים אחריות על התיקונים שאנו מבצעים במחשבים שלכם.

גיבוי נתונים הוא חשוב, ולכן אנו ממליצים לרכוש דיסק קשיח חיצוני כאמצעי גיבוי ראשי. כדאי מאוד לגבות במיקום נוסף – למשל על דיסק און קי או בענן.

פתרון אפשרי לרשת אלחוטית חלשה בבית הוא מגדיל טווח. מדובר במכשיר זול שמגדיל את טווח השידור של ה-WiFi.

SSD (ראשי תיבות של Solid State Drive) הוא דיסק קשיח לאחסון נתונים – שבו הנתונים נשמרים על שבבי זכרון פלאש, בדומה לדיסק און קי. השבבים שומרים את המידע גם כאשר הם לא מחוברים למקור כוח. זהו כונן קשיח אמין ומהיר יותר מהדיסק המגנטי הישן.

מסכים קעורים זמינים היום בשוק לגיימרים או למשתמשים שרוצים חוויית צפייה אימרסיבית יותר. המסך הקעור מציג תמונה שקרובה יותר למציאות והוא נוח יותר לעיניים. מצד שני, אי אפשר לתלות מסך קעור על הקיר, והוא עלול לסנוור בזוויות צפייה שונות. 

עכבר גיימינג הוא אחד הכלים המרכזיים של גיימרים וחשוב לבחור עכבר איכותי שיהיה לכם נוח לשימוש ממושך. הסטנדרט המקצועי המקובל בקרב גיימרים הוא עכבר חוטי, מסיבה פשוטה – הכבל מסוגל לשדר אותות מהר וטוב יותר מאשר משדר אלחוטי.

הגדירו את הצרכים שלכם: מה אתם בעצם עושים עם המחשב? אם אתם בעיקר משתמשים בו לעבודה של עריכת מסמכים וגלישה בסיסית באינטרנט, כנראה שאין לכם צורך בכרטיס מסך יקר ומשוכלל. גיימרים בוודאי צריכים כרטיס מסך חזק, כמו גם אדריכלים, מעצבים, עורכי וידיאו וכל מי שעובד עם תוכנות גרפיות כבדות. אבל לא רק הם – אם המחשב משמש כתחנת מולטימדיה ואתם אוהבים לראות סרטים באיכות גבוהה, כדאי לקנות כרטיס מסך מתקדם ולא להסתפק בכרטיסי מסך סטנדרטיים.

מעצבן מאוד לשחק במחשב ולגלות שהמשחק מתעכב ונתקע. ייתכן שאתחול המחשב או הראוטר יעזרו, ולפעמים צריך לנקות את המחשב או לבדוק את הגדרות התצוגה. טיפים ללאג במשחקי מחשב.

הקפידו להציב את הלפטופ במקום שאינו חשוף לשמש, ושימו אותו על משטח ישר וקשה (ולא על מיטה, שמיכה או כרית). מומלץ לבדוק שהמאווררים של המחשב הנייד עובדים. אם לא – פנו אלינו ונשמח לעזור. טיפים למחשב נייד שמתחמם.

התחברות באמצעות SMS למשתמש קיים

שגיאה: מספר הטלפון אינו תקין (יש להקיש מספר ללא מפרידים)

שגיאה: קוד האימות אינו תקין

שגיאה: מספר הטלפון לא קיים במערכת

יצירת חשבון חדש

שם פרטי
שם משפחה
אימייל
טלפון