בקניה מעל 299 ש”ח משלוח מהיר חינם

הסדרי נגישות אתר LabTop מחשבים וסלולר

מבוא

חברת LabTop מחשבים וסלולר (להלן: “החברה”), מחויבת לנושא השירות והנגישות. מטרת החברה היא לאפשר לכל לקוח, לרבות לקוחות בעלי מוגבלות, ליהנות משירות וחווית משתמש חווית קניה הוגנת, מכובדת ונגישה.

החברה פועלת רבות ליישום הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אנו מבצעים התאמות נגישות בערוצים דיגיטליים. התאמות אלו מתבצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ”ח-1998 ותקנותיו.

 

הדרכת עובדים

כלל עובדי החברה עוברים הדרכה כללית מקצועית הכוללת הדרכה פרונטלית הטמעת נהלים והענקת מידע בכל נושאי השירות הנגיש.

 

רמת הנגישות באתר

התאמות הנגישות נעשו בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת שישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לאו, בממשק הנגישות תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות, אשר בעזרתן תוכלו להתאים את תצוגת האתר עבורכם בהתאם למגבלות. האתר מאפשר צפייה מכל הדפדפנים הנבחרים בגרסאות המעודכנות ביותר: Google Chrome, FireFox, Safari, Microsoft Edge ומותאם לשימוש בדפדפני הסלולר Safari ל-IOS ו- Chrome לאנדרואיד.

 

תפעול האתר ועזרי נגישות

באתר יש כפתור נגישות המאפשר מספר פעולות.

 

למרות מאמצינו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, ייתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. ייתכן ויתגלו עמודים חדשים לאחר תאריך ההנגשה כלא נגישים, יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון בהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על “יצירת קשר” הנמצא בתחתית האתר, תוכלו למלא משוב ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת office@aramapp.co.il והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

 

יצירת קשר עם רכז הנגישות של החברה

שם: יאיר בן גיאת

טלפון 052-4633311

דוא”ל: info@labtop.co.il

 

נגישות בחנות

החנות נמצאת באחד  העם 15 , רחובות

משרדי החברה בעלי כניסה נגישה.

יש  חניית נכים במקום.

 

צוות LabTop מחשבים וסלולר משקיע מאמצים ומשאבים רבים בממשקי הנגישות של נכסי החברה, כך שהשימוש באתר יהיה נגיש ככל שניתן. אנו מאמינים כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

גלישה נעימה!

התחברות באמצעות SMS למשתמש קיים

שגיאה: מספר הטלפון אינו תקין (יש להקיש מספר ללא מפרידים)

שגיאה: קוד האימות אינו תקין

שגיאה: מספר הטלפון לא קיים במערכת

יצירת חשבון חדש

שם פרטי
שם משפחה
אימייל
טלפון